You are currently viewing Owijarka do owijania palet papierem z opcją druku etykiety

Owijarka do owijania palet papierem z opcją druku etykiety

Owijarka PaperWrap do owijania palet papierem Mondi posiada opcję drukowania etykiety kurierskiej lub dowolnych grafik i napisów bezpośrednio na papierze podczas procesu owijania palety.


Testuj owijanie palet papierem Mondi w Strefa Pakowania Warszawa

Zapraszamy do odwiedzenia naszego showroomu Strefa Pakowania w Warszawie, gdzie prezentowana jest pierwsza testowa w Polsce owijarka testowa EW Technology do owijania palet papierem Mondi. Owijarka jest dostępna do testowania przykładowych Państwa palet. Klienci mogą dostarczyć paletę ze swoim towarem i owinąć ją papierem Mondi na owijarce EW Technology w siedzibie firmy DI-ZET w Warszawie (ul. Ochocza 2, 04-942 Warszawa).

System owijania towaru na palecie papierem to najnowsze rozwiązanie ekologicznego zabezpieczania towaru do transportu i składowania. System EW Technology pozwala na owijanie palet specjalnym papierem Advantage StretchWrap firmy Mondi.

Firma DI-ZET realizuje instalacje systemu austriackiej firmy inżynieryjnej EW Technology w Polsce. DI-ZET od ponad 30 lat dostarcza rozwiązania i systemów pakowania w magazynach i zakładach produkcyjnych w całej Polsce.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem telefonu 501 685 074 lub adresem e-mail kontakt@di-zet.pl

Dodaj komentarz